profesionálna čistiaca technika ADLERR - profesionálna čistiaca technika, upratovacie pomôcky a čistiace potreby upratovacie vozíky mopy na umývanie podlahy Klikni pre jednoduchý nákup

Toaletný papier, Jumbo do zásobníkov, 1-2-3-vrstvový, voňavý

Uvedené ceny sú bez 20% DPH.

I. Toaletný papier - malé rolky:

profesionálna čistiaca technika
profesionálna čistiaca technika

Toaletný papier máme na bežných rolkách a tiež toaletný papier Jumbo, na ktorých je väčší návin papiera, vďaka čomu nie je potrebné dopĺňať papier každú chvíľu.

profesionálna čistiaca technika


II. Toaletné papiere JUMBO - veľké rolky:

profesionálna čistiaca technika
profesionálna čistiaca technika
profesionálna čistiaca technika
profesionálna čistiaca technika

> späť hore <

Toaletný papier JumboV dnešných časoch už nestačí mať na toalete akékoľvek rolky toaletného papiera. Ľudia si urobia predstavu o vašej prevádzke aj podľa toho, či máte v zásobníkoch kvalitný toaletný papier alebo obyčajný šedý papier. Všetkým odporúčame namontovať na steny zásobníky, do ktorých sa vkladá toaletný papier Jumbo. Vďaka väčšiemu návinu sa papier neminie tak rýchlo a netrebaho tým pádom často dopĺňať a sledovať, či sa neminul.Ak máte záujem o kvalitné umývacie stroje, výkonné zametacie stroje, robustné jednokotúčové stroje alebo silné vysávače, u nás ich nájdete. Nami predávaná čistiaca technika je nemeckej výroby. Upratovacie vozíky nájdu uplatnenie všade, kde je potrebné rýchlo a efektívne umyť podlahu. Poskytujú priestor na odloženie čistiacich potrieb. Na to, aby sa podlaha dobre umyla, je potrebný kvalitný mop. V ponuke sú kapsové aj fixové mopy. Pekne umyté a vyleštené okno nevidieť len tak hocikde. Totižto len málokto používa profesionálne pomôcky na umývanie okien. Aby sme dokázali účinne bojovať proti špine, musíme mať účinné čistiace prostriedky. Ak sa používa pri čistení profesionálna čistiaca chémia, nečistoty nemajú šancu. Okrem upratovacích pomôcok máme v ponuke aj hyg. potreby, ako napríklad toaletný papier. Či už ide o bežné rolky alebo veľké jumbo rolky. Tiež papierové utierky a to jednovrstvové aj dvojvrstvové. K ponuke patria tiež zásobníky na utierky alebo na toaletný papier, tiež dávkovače na mydlo. Na umývanie rôzne handry. Môžeme Vám ponúknuť aj kompletné upratovacie sety. Na utieranie prachu a leštenie slúži kvalitná mikrofázová utierka. V našom bohatom sortimente sú vrecia všetkých veľkostí, hrúbky aj farby, ak potrebujete odlíšiť separovaný odpad. Do malých aj veľkých odpadkových košov máme sáčky z fólie aj mikroténu.
Copyright © 2008 ADLERR, s.r.o. všetky práva vyhradené