profesionálna čistiaca technika ADLERR - profesionálna čistiaca technika, upratovacie pomôcky a čistiace potreby upratovacie vozíky mopy na umývanie podlahy Klikni pre jednoduchý nákup

Andrej Bajči

Andrej Bajči - BARBECUE

dĺži našej firme za tovar 509,86 EUR.


Andrej Bajči prebral od nás tovar dňa 24.2.2010 a dodnes nie je schopný uhradiť dĺžnu sumu.
Nenašiel v sebe ani toľko slušnosti, aby nám zavolal a povedal, že má problém s platením.POZOR NA NEPLATIČA, pozrite koľko dĺži do soc. poisťovne !!!


Andrej Bajči - BarbecueVýstraha pre všetkých dodávateľov !!! Na adrese (Baltská 3), ktorú má uvedenú V Živnostenskom registri ako sídlo, je iba obyčajná bytovka, kde nie je ani na pošt. schránkach ani na zvončekoch jeho meno a ani ľudia čo tam bývajú ho nepoznajú. Ani ako osoba ani ako firma na uvedenej adrese nie je. Takže keď ho firmy, ktorým dĺži chcú nájsť, narazia na menší problém. Aj na webovej stránke má ako kontakt uvedenú iba P.O.BOX schránku.Andrej Bajči sa schováva. Má pred kým... Dĺži nielen našej firme.


Nezaplatená faktúra *** Tovar prevzal: Andrej Bajči (potvrdené pečiatkou aj podpisom) ***
Andrej Bajči


Andrej Bajči - Barbecue

neplatič a dlžník.
profesionálna čistiaca technika
profesionálna čistiaca technika

Čistiace prostriedky ktoré ponúkame, sú značky TANA. V našej bohatej ponuke nájdete okrem iného aj osviežovače FRE PRO. Po dobu 30 dní šíria príjemnú vôňu a pohlcujú pach moču. Na pánskej WC sa osvedčili sitká do pisoárov, vďaka schopnosti neutralizovania pachu moču. sitko do pisoára krásne prevonia aj vašu toaletu, na výber sú tieto vône: mango, kiwi a grep, jablko a škorica, kvet bavlny, melón a uhorka. Tieto vône sú aj vo variante na záchodové misy. Záveska na WC sa dá jednoducho zavesiť na každý záchod. Takže FRE PRO sitko do pisoára, FRE PRO záveska na WC a je tu ešte vonná harmonika, ktorá má oficiálny názov Hang Tag. Tieto vône sú z rady FRE PRO.
Ak máte záujem o kvalitné umývacie stroje, výkonné zametacie stroje, robustné jednokotúčové stroje alebo silné vysávače, u nás ich nájdete. Nami predávaná čistiaca technika je nemeckej výroby. Upratovacie vozíky nájdu uplatnenie všade, kde je potrebné rýchlo a efektívne umyť podlahu. Poskytujú priestor na odloženie čistiacich potrieb. Na to, aby sa podlaha dobre umyla, je potrebný kvalitný mop. V ponuke sú kapsové aj fixové mopy. Pekne umyté a vyleštené okno nevidieť len tak hocikde. Totižto len málokto používa profesionálne pomôcky na umývanie okien. Aby sme dokázali účinne bojovať proti špine, musíme mať účinné čistiace prostriedky. Ak sa používa pri čistení profesionálna čistiaca chémia, nečistoty nemajú šancu. Okrem upratovacích pomôcok máme v ponuke aj hyg. potreby, ako napríklad toaletný papier. Či už ide o bežné rolky alebo veľké jumbo rolky. Tiež papierové utierky a to jednovrstvové aj dvojvrstvové. K ponuke patria tiež zásobníky na utierky alebo na toaletný papier, tiež dávkovače na mydlo. Na umývanie rôzne handry. Môžeme Vám ponúknuť aj kompletné upratovacie sety. Na utieranie prachu a leštenie slúži kvalitná mikrofázová utierka. V našom bohatom sortimente sú vrecia všetkých veľkostí, hrúbky aj farby, ak potrebujete odlíšiť separovaný odpad. Do malých aj veľkých odpadkových košov máme sáčky z fólie aj mikroténu.
Copyright © 2008 ADLERR, s.r.o. všetky práva vyhradené